Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради

Дата: 25.11.2020 13:27

Сьогодні, 25 листопада 2020 року, під головуванням в.о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

У ході засідання  членами виконавчого комітету було розглянуто ряд важливих питань, зокрема:

• про внесення змін до міського бюджету  Чуднівської  міської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік;
  • про  відзначення Міжнародного Дня людей з обмеженими  можливостями, який щорічно відзначається 3 грудня;
  • про продовження  договору оренди  комунального майна  без  проведення аукціону;
  • про надання дозволу на встановлення двох тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;
  • про організацію роботи служби у справах дітей  щодо попередження, недопущення  вчинення домашнього  насильства відносно дітей;
  • про заборону спалювання опалого листя,  залишків сухої рослинності, твердих  побутових  відходів на території  Чуднівської  міської  ради тощо.

Заслухавши інформацію головного спеціаліста служби у справах дітей Марини Ткачук,  комісія обговорила стан виконання  батьківських  обов’язків  відносно дочки. На засідання були запрошені всі сторони спірних питань, інформацію яких було заслухано та взято до відома.

У «різному» обговорювалось відзначення  Дня пам’яті жертв голодоморів на території громади (доповіла начальник відділу культури, молоді та спорту міської ради Світлана Захарченко).