Відбулось засідання першої сесії восьмого скликання Чуднівської міської ради

Дата: 27.11.2020 18:41

Сьогодні, 27 листопада, відбулося засідання першої сесії 8-го скликання Чуднівської міської ради, яке відкрила голова Чуднівської міської територіальної виборчої комісії Людмила Годована, яка оголосила підсумки голосування на місцевих виборах Чуднівського міського голови та депутатів Чуднівської міської ради, що відбулися 25 жовтня 2020 року.

Відповідно до протоколів і постанов комісії було обрано 26 депутатів Чуднівської міської ради та Чуднівського міського голову Віталія Войтка.

Після вручення посвідчень міському голові та депутатам міської ради, право проведення першої сесії було надано Чуднівському міському голові Віталію Войтку.

Відповідно до порядку денного депутати мали обрати секретаря Чуднівської міської ради. Згідно норм чинного законодавства, на посаду секретаря міським головою було запропоновано кандидатуру депутата міської ради Олену Яременко. За підсумками таємного голосування депутати дану кандидатуру не підтримали.

Під час засідання новообрані депутати утворили виконавчий  комітет Чуднівської міської ради у кількості 29 осіб та затвердили на посаду керуючого справами виконавчого комітету Чуднівської міської ради Галину Вербельчук.

Також депутати внесли зміни до рішення 1-ї сесії 7-го скликання Чуднівської міської ради від 15.01.2019 р. №15 «Про затвердження Положення про  старосту Чуднівської міської ради» та затвердили на посади старост старостинських округів Чуднівської громади.

Далі затвердили Положення про постійні комісії, згідно якого утворили склад 5-ти постійних комісій та обрали голів.