Людям з інвалідністю Чуднівської громади вручили продуктові набори

Дата: 03.12.2020 14:40

3 грудня, відзначають Міжнародний день інвалідів. У цей день Генеральна Асамблея ООН закликає всі держави і міжнародні організації співпрацювати у проведенні заходів, що сприяють інформуванню громадськості та інтеграції людей з інвалідністю у суспільство.

Міжнародний день інвалідів відзначають щорічно, для того, щоб нагадати громадськості про те, що права інвалідів необхідно дотримувати й забезпечувати їм рівні можливості.

Сьогодні, 3 грудня, з нагоди Міжнародного дня інвалідів Чуднівський міський голова Віталій Войтко та представники міської ради вручили продуктові набори 80-тьом особам з інвалідністю громади.

Вручаючи подарунки, Віталій Володимирович побажав людям з особливими потребами міцного здоров’я, добра, бадьорості духу та підтримки близьких.

Обов’язок  суспільства – проявляти турботу та милосердя до більш незахищених верств населення. Адже саме це – показник його розвитку та гуманності.