Чуднівський міський голова відвідав підопічних Краснопільського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

Дата: 11.12.2020 09:50

Вчора, 10 грудня, Чуднівський міський голова Віталій Войтко разом із представниками міської ради, старостами старостинських округів громади відвідали підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання у с. Краснопіль. На даний час у ньому перебувають 16 громадян Чуднівської ОТГ.

У зв’язку з ліквідацією територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чуднівської райдержадміністрації вказане відділення припиняє своє функціонування.

Дбаючи про забезпечення подальшого проживання одиноких бабусь та дідусів після закриття даного закладу, Віталієм Володимировичем було запропоновано переїхати до благодійного фонду «Лікарня Іванопіль», яке знаходиться на території селища Іванопіль.

Але підопічні Краснопільського відділення категорично налаштовані проти будь якого переїзду.

Тож, після тривалих переговорів з керівництвом та підопічними закладу дане питання залишилось відкритим, але буде вирішено найближчим часом.

Очільник громади запевнив, що ніхто з цих людей, які змушені будуть покинути Краснопільське відділення не залишиться на вулиці.

Цього ж дня Віталій Володимирович здійснив огляд приміщення благодійного фонду «Лікарня Іванопіль» та переконався у тому, що там є всі умови для проживання одиноких пристарілих громадян.

Благодійний фонд "Лікарня Іванопіль"