Звернення Чуднівського міського голови Віталія Войтка з нагоди вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 08:50

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС, громадо!

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Саме цього дня здали в експлуатацію саркофаг, який став гарантом безпечного зберігання радіоактивних відходів на аварійному IV реакторі Чорнобильської АЕС.

Щороку у цей день ми висловлюємо глибоку пошану людям, які усвідомлено й мужньо віддавали життя та здоров’я заради безпеки майбутніх поколінь!

Світла пам’ять тим ліквідаторам, які пішли з життя. Низький уклін усім ліквідаторам Чуднівщини, які не шкодуючи себе рятували країну та світ від невидимої загрози.

Шановні ліквідатори! Ми завжди пам’ятатимемо ваш неоціненний подвиг і пишатимемось своїми героями!

Бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, миру та злагоди, а Україні – безпеки і чистого довкілля!

З повагою,

Чуднівський міський голова                                                            Віталій Войтко