Об’їзна дорога через населені пункти м. Чуднів, с. Вільшанка, с. Волосівка, с. Кілки потребує ремонту

Дата: 14.12.2020 15:26

Відреагувавши на звернення жителів сіл Красносілка та Красногірка щодо аварійного стану об’їзної дороги, що проходить через населені пункти м. Чуднів, с. Вільшанка, с. Волосівка, с. Кілки, Чуднівський міський голова Віталій Войтко разом з головою Чуднівської райдержадміністрації Олександром Хомичем особисто перевірили її стан. У результаті чого Чуднівською міською радою було направлено лист до Житомирської облдержадміністрації з проханням виділити кошти з обласного бюджету на ремонт зазначеної дороги.

Як відомо, в рамках програми «Велике будівництво» влітку 2020 року розпочалося будівництво шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-03 Житомир – Чернівці.  Замовником виконання робіт та балансоутримувачем доріг є Служба автомобільних доріг у Житомирській області.