У Чуднові відкрили стадіон, реконструйований у рамках програми «Велике будівництво»

Дата: 17.12.2020 14:21

Сьогодні, 17 грудня, відбулось відкриття стадіону Чуднівського ліцею, реконструйованого у рамках Національної програми «Велике будівництво».

Відповідно до проєкту реконструкції на стадіоні улаштовано: футбольне поле розміром 94х54 (трав’яне покриття), багатофункціональний спортивний майданчик (баскетбол, волейбол, теніс, бадмінтон) та бігові доріжки зі штучним покриттям, металеві трибуни з накриттям.

У відкритті взяли участь голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, Чуднівський міський голова Віталій Войтко, голова Чуднівської райдержадміністрації Олександр Хомич, начальник відділу освіти міської ради Володимир Кривоцюк, керівники підрядної організації.

Після відкриття стадіону керівники оглянули приміщення Чуднівського ліцею. Директор освітнього закладу Ніна Дячук ознайомила гостей з новим освітнім простором.

Реконструйований стадіон дасть можливість учням ліцею  по-новому поглянути на спорт і досягти нових перемог.