У Чуднові відбулось відкриття новорічної ялинки

Дата: 18.12.2020 20:14

Сьогодні, 18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая на Замковій площі Чуднова відбулось відкриття новорічної ялинки. Це свято очікують не тільки діти, але й дорослі. У зв’язку з карантинними обмеженнями цьогорічне свято було обмежене у часі, але все ж наповнило місто позитивною та новорічною атмосферою.

З вітальними словами до присутніх звернувся Чуднівський міський голова Віталій Войтко. Очільник громади привітав усіх із прийдешніми святами та побажав здійснення найзаповітніших мрій і бажань, а головне - отримання гарних подарунків.

Під гучні оплески та радісні дитячі вигуки ялинонька засяяла сотнями різнокольорових вогників.

Святковий настрій на площі міста дарували аматори Чуднівського міського будинку культури. Не обійшлося і без привітань від Святого Миколая.

По завершенню свята всі його учасники отримали солодощі від депутата Житомирської обласної ради Ігоря Ходака.