Відбулось засідання нового складу виконавчого комітету Чуднівської міської ради

Дата: 21.12.2020 09:20

18 грудня  2020 року  під керівництвом Чуднівського міського голови Віталія Войтка відбулось перше засідання виконавчого комітету міської ради у новому складі.

Члени виконкому з усією відповідальністю віднеслися до виконання своїх повноважень. З 29 членів на засідання виконкому прибули 28 осіб.

У ході засідання  було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади, зокрема:

• про  проєкт  міського бюджету Чуднівської  міської  територіальної  громади на 2021 рік;
  • про проєкт Програми соціального захисту людей з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, сімей з дітьми, учасників АТО та незахищених верств населення Чуднівської міської ради на 2021-2022 роки;
  • про  проєкт Комплексної  програми  розвитку фізичної культури і спорту у Чуднівській міській раді на 2021-2024 роки;
  • про проєкт міської Програми  роботи з обдарованою молоддю на 2021 рік;
  • про проєкт міської Програми організації підвезення учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів до місць навчання, роботи і додому на 2021 рік;
  • про проєкт  Програми  організації харчування в закладах освіти Чуднівської міської ради на 2021 рік;
  • про  внесення змін  до складу  комісії  з питань захисту  прав дитини;
  • про включення будинку на баланс міської  ради  як службового приміщення;
  • про продовження  функціонування  прийомної  сімї тощо.

Під час засідання члени виконкому затвердили Порядок  видачі довідок  про склад  сім’ї  або  зареєстрованих  у житловому приміщенні/будинку осіб  та  план роботи виконавчого комітету Чуднівської міської ради на І півріччя 2021 року.

Заслухавши інформацію головного спеціаліста служби у справах дітей Марини Ткачук, комісія обговорила стан виконання  батьківських  обов’язків  відносно дітей. На засідання були запрошені всі сторони спірних питань, інформацію яких було заслухано та взято до відома.

Крім того, члени виконавчого комітету заслухали інформацію про виконання міської Програми роботи з обдарованою молоддю на 2019-2020 роки (доповіла начальник відділу культури, молоді та спорту міської ради Світлана Захарченко).

Про виконання міської Програми організації підвезення учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів до місць навчання, роботи і додому на 2019-2020 роки та Програми  організації харчування в закладах освіти Чуднівської міської ради на 2019-2020роки доповів начальник відділу освіти міської ради Володимир Кривоцюк.

У «різному» обговорювались питання про встановлення нових карантинних обмежень на території громади, які будуть діяти з 19 грудня 2020р. по 28 лютого 2021р. (доповів начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи, охорони праці Олександр Акуліч).

Також члени виконавчого комітету розглянули звернення громадянки Івашкевич Ганни Миколаївни щодо правомірності вилучення онуки з сім’ї та тимчасового влаштування її до комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради. В обговоренні звернення взяли участь всі сторони спірних питань та депутат міської ради Людмила Зотько. Батько дитини на засідання не з'явився.

У ході розгляду даного питання було вирішено створити комісію з метою обстеження житлово-побутових умов проживання батька малолітньої дитини.