Привітання Чуднівського міського голови Віталія Войтка з Днем енергетика

Дата: 22.12.2020 09:08

Шановні працівники і ветерани енергетичної галузі!

Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Бути енергетиком – означає нести величезну відповідальність за спокійне і благополучне життя кожної людини.

Завдяки вам, шановні енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі. Ви гідно виконуєте свій професійний обов’язок, забезпечуючи безперебійне функціонування системи електропостачання.

Щира подяка вам за безцінний труд, який дозволяє нам жити в комфортних умовах  та радіти благам, які ви надаєте та підтримуєте щодня.

Бажаю вам стабільної та безаварійної роботи, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів, міцного здоров'я і сімейного благополуччя! Нехай надійною опорою в житті залишаються сім'я, рідні та друзі, а світло і тепло завжди зігрівають ваш дім!

З повагою,

голова Чуднівської міської ради                                                 Віталій ВОЙТКО