Почесна перемога школярів громади у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

Дата: 23.12.2020 14:56

Однією  із дієвих форм   проведення  позакласної  роботи з  патріотичного  виховання  школярів,засобом  формування  патріотичної  свідомості та  організації  спортивно-оздоровчої  роботи  є  залучення  учнів до  участі  у Всеукраїнській дитячо-юнацькій  військово-патріотичній  грі  «Сокіл» («Джура»). Метою  гри  є  військово-спортивне  і  національно-патріотичне  виховання  учнівської молоді  на  основі  традицій  українського  козацтва.

Учні  закладів  загальної  середньої  освіти  Чуднівської  громади  щороку  долучаються  до  участі  у  даних  змаганнях. У зв’язку  з  поширенням  на території  України  гострої  респіраторної  хвороби COVID-19, в  рамках  Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура») 7 грудня  2020  року   дистанційно було проведено обласний  онлайн-конкурс «Впоряд», присвячений  Дню  Збройних  Сил  України.

В  даному  конкурсі  взяли  участь  рої  « Чуднівська   варта»  КЗ « Чуднівський  ліцей»,керівник  рою  вчитель  предмету  «Захист  України»Бабушко  Петро   Семенович та  «Чорні  вовки»Чуднівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник  рою заступник  директора  з  виховної  роботи Флейтух Оксана  Василівна. Рої  змагалися  серед  учасників  старшої  вікової  групи.

Відповідно  до  підведених  підсумків (наказ  обласного  управління  освіти і  науки №209  від  22.12.2020  року) рій  КЗ «Чуднівський  ліцей» «Чуднівська  варта» посів  ІІ  місце,а  «Чорні  вовки» з  Чуднівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – ІІІ місце. У  змаганнях взяли  участь  близько  90  роїв  з  закладів  освіти  області. Рої-переможці  будуть  нагороджені  дипломами Управління  освіти  і  науки  Житомирської  обласної  державної  адміністрації.

Вітаємо  всіх учасників  з  перемогою. Висловлюємо  подяку керівникам  роїв Бабушку  П.С., Флейтух О.В. за  належну  підготовку учнів  до  даних  змагань, директорам Чуднівського  ліцею та  Чуднівської  школи №2, всім  вчителям, які  допомагали  в  підготовці  команд, адже перемога  учасників  роїв – це перемога навчального закладу.

Подальших  вам  успіхів  і високих  результатів!