Чуднівський міський голова взяв участь у робочій зустрічі щодо вирішення питання Краснопільського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

Дата: 30.12.2020 09:19

У вівторок, 29 грудня, Чуднівський міський голова Віталій Войтко взяв участь у робочій зустрічі щодо вирішення питання Краснопільського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, яка проходила у Чуднівській райдержадміністрації.

До зустрічі долучилися директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА Юрій Прокопець, депутати обласної ради Ігор Лукашенко та Людмила Кицак, голова Чуднівської райдержадміністрації Олександр Хомич, голова Краснопільської територіальної громади Іван Патей, керівник територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяна Луценко та керівник відділення Олена Малишевська.

У ході переговорів визначилися з подальшим планом дій для збереження закладу та умовами співпраці і співфінансування стаціонарного відділення спільно з Чуднівською, Краснопільською та Вільшанською громадами. Також, під час зустрічі дійшли згоди сторін щодо припинення судової справи.