Завершено капітальний ремонт автомобільної дороги Дриглів-Кихті-Рижів

Дата: 31.12.2020 11:22

Завершено капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О062313 Дриглів-Кихті-Рижів км 0+000 - км 5+600 Житомирської області, який було здійснено в рамках програми «Велике будівництво».

Замовником будівельних робіт виступив Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Підрядник – ПП «Автомагістраль». Вартість виконання робіт відповідно до договору склала – 38,1 млн. грн.

Вчора, 30 грудня, Чуднівським міським головою Віталієм Войтком та головою райдержадміністрації Олександром Хомичем проведено огляд даної дороги та перевірено стан виконаних робіт.

На звернення жителів села Кихті під час проведення ремонтних робіт облаштовано з’їзди з дороги на вулиці, провулки села, на лісові та польові дороги.