Вітання Почесного громадянина міста Чуднова Павла Петровича Куца з Днем народження

Дата: 10.01.2021 13:51

Сьогодні, 10 січня, відзначає своє 77-річчя Почесний громадянин міста Чуднова, заслужений працівник сільського господарства України Куц Павло Петрович.

Усе своє трудове життя він займав активну життєву позицію. За багаторічну працю в сільськогосподарському виробництві приклав неабиякі зусилля для розвитку соціальної інфраструктури Чуднова.

Звання «Почесний громадянин міста Чуднів» присвоєно у 2008 році.

Привітати ювіляра завітали заступник міського голови Ірина Кухар та секретар Чуднівської міської ради Олена Яременко.

Гості подякували імениннику за довгі роки самовідданої праці на благо рідного міста та побажали міцного здоров’я, подальшої активності, довголіття, благополуччя, радості, тепла та підтримки близьких.