Чуднівський міський голова провів робочу нараду за участю старост громади

Дата: 21.01.2021 08:45

20 січня Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів нараду за участю старост громади. Також у нараді взяли участь заступник міського голови Ірина Кухар, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Галина Вербельчук та заступник начальника Чуднівського РЕМ Сергій Передрій.

У ході зустрічі було обговорено питання вуличного освітлення населених пунктів та обліку комплексних трансформаторних підстанцій, які знаходяться на території старостинських округів громади.

На нараді обговорили питання автобусних сполучень за маршрутами Чуднів-Судачівка та Чуднів-Рижів.

Віталій Володимирович наголосив на необхідності винайдення перспектив поліпшення автобусного сполучення за вказаними маршрутами, для того щоб жителі цих населених пунктів мали змогу дістатися до центру громади для вирішення особистих питань.

Під час наради було розглянуто і ряд важливих питань, які стосуються дотримання норм законодавства щодо благоустрою у кожному населеному пункті громади, у тому числі утримання прибудинкових територій, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ тощо. Також обговорили варіанти вирішення питання обрізки та кронування дерев на дорогах державного значення Бердичів-Шепетівка та місцевого значення Чуднів-Пилипи (через М.Коровинці).

За підсумками наради міським головою  було надано ряд відповідних доручень та визначено терміни їх виконання.