З нагоди Дня Соборності України у Чуднові відбулась урочиста церемонія покладання квітів

Дата: 22.01.2021 14:11

22 січня 1919 року Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, яке втілилося у підписанні Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Ось, уже протягом 102 років, ми щорічно відзначаємо цей день, як свято демократичного єднання українців в Українській державі.

Сьогодні, 22 січня, з нагоди Дня Соборності України відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку «Борцям за єдність та незалежність України».

В урочистому зібранні взяли участь Чуднівський міський голова Віталій Войтко, голова райдержадміністрації Олександр Хомич, Вільшанський сільський голова Сергій Мельник, працівники державних установ та організацій, громадськість.

Учасники зібрання урочисто поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО/ООС та всіх борців за єдину соборну країну.

Також цього дня покладалися квіти до дошки пам’яті загиблим воїнам Чуднівщини в зоні АТО/ООС та пам’ятника Тарасу Шевченку.

Важливість Дня Соборності України є неоціненною не лише з історичної точки зору, а й насамперед із усвідомлення того, що лише від нас залежить її майбутнє. А пам’ять про борців ідеї незалежності початку XX століття та сучасних захисників України повинна завжди жити у наших серцях.

У ЄДНОСТІ НАША СИЛА!

Соціальна реклама до Дня Соборності України: