23 січня в Україні оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Дата: 23.01.2021 08:48

Чуднівська міська рада, жителі Чуднівської територіальної громади глибоко сумують з приводу трагедії у Харкові та висловлюють щирі співчуття родинам загиблих

Президент оголосив 23 січня днем жалоби у зв’язку з трагедією в будинку для літніх людей у Харкові .

У зв'язку з трагедією, що сталася 21 січня 2021 року внаслідок пожежі в будинку для літніх людей у місті Харкові та призвела до людських жертв, а також з метою вшанування пам'яті загиблих 23 січня в Україні оголошено днем жалоби.

Відповідно до указу, в цей день на всій території України буде приспущено Державний прапор на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Також мають бути скасовані розважально-концертні заходи та внесені відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.