Чуднівський міський голова здійснив робочу поїздку до Красносільського та Красногірського старостинських округів

Дата: 24.01.2021 14:02

21 січня Чуднівський міський голова Віталій Войтко здійснив робочу поїздку до Красногірського та Красносільського старостинських округів. У поїздці взяв участь начальник відділу освіти міської ради Володимир Кривоцюк.

У супроводі старост Олександра Верещака та Олександра Ништуна, очільник громади здійснив об'їзд усіма населеними пунктами даних страростинських округів, ознайомився з їх роботою та перевірив, у якому стані знаходяться місцеві кладовища.

У рамках візиту Віталій Володимирович також оглянув стан приміщень та матеріально-технічну базу закладів освіти (шкіл та дитячих садків), фельдшерських пунктів, клубів та бібліотек сіл Красносілка та Красногірка.

Під час спілкування з керівниками закладів обговорили питання їх функціонування та основні проблеми.

Перебуваючи у селі Красносілка, Віталій Войтко мав нагоду поспілкуватися з місцевим аграрієм, керівником ПАФ «Грант» Юлією Маленькою. Під час перемовин напрацьовано план дій щодо налагодження співпраці в рамках соціального партнерства.

Такі виїзди дають змогу швидше вивчати проблемні питання у населених пунктах громади, бути ближчими до людей та вчасно реагувати на потреби старостинських округів.