Чуднівський міський голова відвідав одиноко проживаючого мешканця села Дідківці

Дата: 25.01.2021 11:29

Міський голова несе безпосередню відповідальність не тільки за стан справ перед громадою, а й за кожного жителя, який проживає у цій громаді. Особливої уваги потребують одиноко проживаючі громадяни похилого віку та особи, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Тож, дбаючи про таку категорію людей, 22 січня Чуднівський міський голова Віталій Войтко відвідав жителя села Дідківці Миколу Олексійовича Савчука, який потребує сторонньої допомоги та підтримки.

Віталій Володимирович разом з головою райдержадміністрації Олександром Хомичем, керуючою справами виконавчого комітету міської ради Галиною Вербельчук та старостою Дубищенського старостинського округу Віталієм Ткачуком поцікавилися умовами його проживання, матеріальним становищем  і проблемами, з якими приходиться стикатися у повсякденному житті.

Також, під час візиту керівництво поспілкувалося з сусідами Савчука М.О., які теж переймаються його життям та допомагають у побуті.

Після відвідин Віталій Володимирович доручив старості допомогти Миколі Олексійовичу у забезпеченні дровима для опалення житла, придбанні необхідного одягу та взуття.

Очільник громади зазначив, що ми зобов’язані дбати про одиноко проживаючих людей похилого віку, не лише надавати їм необхідну допомогу в адаптації до сучасних умов життя та у побуті, а й підтримувати морально.