Проведено нараду директорів закладів дошкільної освіти Чуднівської громади

Дата: 29.01.2021 13:19

28  січня 2021 року працівниками КУ «Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведено  нараду професійної спільноти директорів закладів дошкільної освіти Чуднівської міської рад. Тема наради: «Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти».

Консультант центру Леся Подолянець ознайомила присутніх із нормативними засадами питання щодо формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти, а саме:  мету розбудови, етапи розбудови, основні принципи, напрямки,  критерії та індикатори,рівні  оцінювання, проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів у ЗДО. Директори    отримали  конкретні  методичні  рекомендації , як  створити   Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти у ЗДО.

На  нараді  також  розглядалося  питання  організації  безпечного  і  якісного  харчування  у  дошкільних  закладах, зокрема  впровадження  системи НАССР.  Досвідом  роботи  та своїми  напрацюваннями  в  даному  напрямі   поділилася  директор Тютюнниківського ЗДО «Буратіно»  Наталія Вознюк.

У нараді взяв  участь  начальник відділу освіти Чуднівської міської ради Володимир Кривоцюк, який висвітлив питання тендерних закупівель продуктів харчування, забезпечення  ЗДО  дезінфікуючими засобами.

Зустріч завершилася обміном думок, порадами-рекомендаціями з  різних  поточних  питань  роботи  закладів дошкільної  освіти  Чуднівської  громади.