«УкрМілкІнвест» і кластер «Натуральне молоко» надають можливості для розвитку молочних сімейних ферм

Дата: 03.02.2021 13:36

Протягом останніх років в Україні спостерігається спадаючий тренд у тваринництві: поголів’я великої рогатої худоби (ВРХ) зменшилось на 19 %.

Представництво ТОВ «Укрмілкінвест» є холдинговою компанією, яка має намір реалізувати успішний досвід створення сімейних молочних ферм із залученням власних коштів та коштів канадського уряду і спеціалізується в галузі молочного тваринництва з використанням сучасних технологій, засновник Кластеру «Натуральне молоко».

Суть даної співпраці полягає в наступному:

- ТОВ «Укрмілкінвест» допомагає селянам в оформленні документів для створення сімейної ферми;

- надає консультації з юридичних та інших питань;

- допомагає побудувати або реконструювати приміщення, надає обладнання та велику рогату худобу, однак деякі витрати селяни повинні повернути;

- УМІ прийматиме молоко за ціною більшою від ціни молокозаводу для населення.

Для прикладу, створення сімейної ферми з 10 корів:

УМІ надає 80 тис.грн. на обладнання, десять корів на суму 220 тис. грн. та кошти на будівельні роботи (близько 50 тис.грн).