У В.Коровинецькому краєзнавчому музеї відбулась презентація Книги пам’яті загиблих учасників АТО (ООС) Чуднівщини

Дата: 05.02.2021 22:23

Сьогодні, 5 лютого, у Великокоровинецькому краєзнавчому музеї відбулась презентація Книги  пам’яті загиблих учасників АТО (ООС) Чуднівщини.

У заході взяли участь Чуднівський міський голова Віталій Войтко, Вільшанський сільський голова Сергій Мельник, голова райдержадміністрації Олександр Хомич, депутат Житомирської обласної ради Ігор Ходак, військовий комісар Чуднівського РТЦК та СП підполковник Олег Клок, священнослужитель УГКЦ о. Роман Шкрібенець, родичі загиблих воїнів, представники органів місцевого самоврядування та ЗМІ.

Представлена Книга присвячена загиблим героям Чуднівщини, які поклали життя, захищаючи свою Батьківщину та містить їхні біографічні дані.

Книга пам’яті загиблих учасників АТО (ООС) Чуднівщини виготовлена за ініціативи військового комісара Чуднівського РТЦК та СП підполковника Олега Клока та головного спеціаліста командування Чуднівського РТЦК та СП Жанни Систалюк за фінансової підтримки депутатів обласної ради Ігоря Ходака та Руслана Годованого.

Під час заходу присутні поіменно згадали кожного загиблого бійця та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Слова шани та поваги висловив родичам загиблих депутат Житомирської обласної ради Ігор Ходак. Зі словом Божим звернувся до присутніх і священнослужитель УГКЦ о. Роман Шкрібенець.

Від родин загиблих воїнів, дружина загиблого Віталія Вашеняка, який мав звання майора медичної служби ЗСУ, Валентина Вашеняк подякувала усім присутнім, організаторам і спонсорам  за створення такої пам’ятної Книги та проведеної презентації.

Найвищою нагородою для загиблих є пам'ять. Гірка пам'ять війни! Вона ніколи не згасне!