Вдалий старт! Вихованка Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи Дар’я Козачок - чемпіонка України

Дата: 08.02.2021 11:37

Приємна новина прийшла з м. Суми, де проходить зимовий чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2005 р.н.   Вихованка відділення легкої атлетики Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи Дар’я Козачок стала чемпіонкою України. У фінальній частині змагань вона штовхнула ядро 3кг з результатом 15,25 м та підтвердила спортивний розряд кандидата в майстри спорту України, який виконала у 2020 році.

Друга фіналістка цих змагань Юлія Воробйова зайняла 12 місце з результатом  10,59 м.  Серед  юнаків чуднівчанин Костянтин Шпита у фіналі штовхнув ядро 5кг на 13,77м і зайняв 8 місце. Підготував спортсменів тренер-викладач Чуднівської ДЮСШ Віктор Вєдєрніков.

Також, минулого тижня у м. Баранівці проходив відкритий турнір з міні-футболу приурочений виводу військ з Афганістану. Змагались юнаки 2007-2008 року народження в результаті запеклих сутичок команда футболістів Чуднівської ДЮСШ зайняла 4 місце.