У Чуднові вшанували пам’ять загиблого воїна АТО Івана Рудніцького

Дата: 10.02.2021 11:45

10 лютого минають 6-ті роковини з дня загибелі героя, справжнього патріота, чуднівчанина Івана Рудніцького.

Іван Володимирович Рудніцький народився 7 лютого 1995 року у Чуднові. Після закінчення школи у квітні 2013 року пішов на військову службу за контрактом. У складі 95-ї бригади перебував у зоні АТО, де восени отримав поранення, а після лікування знову повернувся на службу.

Загинув 10 лютого 2015 р. під час вогневого контакту ротно-тактичної групи з бойовиками в районі с. Спартак, Ясинуватського району, Донецької області.

За особисту  мужність і героїзм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Сьогодні, 10 лютого, у світлиці Чуднівського РТЦК та СП (військоматі) відбувся пам’ятний захід вшанування захисника України Івана Рудніцького.

У поминальному ритуалі взяли участь заступник Чуднівського міського голови Ірина Кухар, представники Чуднівського РТЦК та СП, капелан Олександр Діденко, мати загиблого Ніна Рудніцька, побратими, громадськість.

Під час заходу присутні заслухали коротку біографію загиблого бійця з Книги пам’яті загиблих учасників АТО (ООС) Чуднівщини та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Слова щирої подяки та підтримки висловив капелан Олександр Діденко матері загиблого героя.

Після пам’ятної церемонії її учасники поклали квіти до могили Івана Рудніцького та Дошки пам'яті загиблих воїнів Чуднівщини в зоні АТО/ООС.

Хай пам’ять про всіх загиблих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Світла пам’ять та вічна пам’ять Герою!