Чуднівський міський голова з робочим візитом побував у Бабушківському та Стовпівському старостинських округах

Дата: 12.02.2021 09:09

11 лютого Чуднівський міський голова Віталій Войтко здійснив робочу поїздку до Бабушківсько  та Стовпівського старостинських округів. У поїздці взяв участь начальник відділу освіти міської ради Володимир Кривоцюк.

У супроводі старост Віри Кротюк та Ігоря Перепелиці очільник громади ознайомився з роботою старостинських округів, оглянув стан приміщень та матеріально-технічну базу закладів освіти (шкіл та дитячих садків), фельдшерського пункту, клубів та бібліотек сіл Бабушки та Стовпів.

Під час огляду закладів освіти Віталій Володимирович цікавився організацією харчування учнів, наявністю спортивної зали та перевірив як опалюються приміщення.

У Бабушківській філії Чуднівського ліцею навчається 44 учні, класи розташовані у двох окремих будівлях, які опалюються котельнею на природному газу. У даному закладі навчаються діти з сіл Бабушки та Дацьки.

Бабушківський заклад дошкільної освіти розміщений в окремому приміщенні, його відвідує 18 дітей.

У Стовпівській ЗОШ навчається 51 учень з Стовпова та Дреників, класи розташовані у трьох окремих будівлях, які опалюються котельнею на твердому паливі. Стовпівський ЗДО знаходиться в одному приміщенні з Стовпівською школою. Даний заклад відвідує 18 дітей.

Заклади культури Стовпівського та Бабушківського старостинських округів не опалюються та потребують ремонту. А нещодавно у Бабушківському сільському будинку культури сталася крадіжка.

Перебуваючи у Стовпівській та Бабушківській бібліотеках, Віталій Войтко ознайомився з бібліотечним фондом.

Під час спілкування з керівниками закладів обговорили питання їх функціонування та основні проблеми.