Чуднівський міський голова провів нараду з питань оптимізації освітньої мережі громади

Дата: 16.02.2021 22:23

Сьогодні, 16 лютого, Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів робочу нараду з питань оптимізації освітньої мережі громади.

У нараді взяли участь заступник міського голови Ірина Кухар, секретар міської ради Олена Яременко, керуюча справами виконавчого комітету Галина Вербельчук, начальник відділу освіти міської ради Володимир Кривоцюк та спеціалісти відділу освіти.

Під час зустрічі обговорено причини, які призводять до недостатності обсягів освітньої субвенції з державного бюджету, розглянуто необхідність закриття або пониження ступеня малокомплектних шкіл.

У ході обговорення піднімалися питання про підвезення учнів, організацію трудових відносин з педагогічними працівниками, а також про розміри видатків  на оплату за енергоносії.

Оптимізація мережі закладів освіти сприятиме доступу до якісної освіти з урахуванням здібностей, інтересів, нахилів та індивідуальних особливостей дітей, їх подальших професійних прагнень; раціональному використанню бюджетних коштів та зміцненню матеріально-технічної бази.