Представлення нового голови Житомирської РДА

Дата: 17.02.2021 19:55

Сьогодні, 17 лютого, Чуднівський міський голова Віталій Войтко, заступник міського голови Ірина Кухар, секретар міської ради Олена Яременко взяли участь у представленні новопризначеного голови Житомирської районної державної адміністрації Юрія Денисовця. Представив нового голову укрупненого Житомирського району голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

У заході також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Юрій Оханський, депутати обласної та районної рад, перші особи міських, селищних, сільських рад, райдержадміністрацій (які ліквідовуються), представники трудового колективу Житомирської райдержадміністрації, керівники установ, організацій та служб району.

Довідково: Юрій Денисовець призначений на посаду голови Житомирської райдержадміністрації розпорядженням Президента України Володимира Зеленського №57/2021-рп від 12 лютого 2021 року.