Робочий візит Чуднівського міського голови у Карвинівський старостинський округ

Дата: 20.02.2021 14:44

Чуднівський міський голова Віталій Войтко продовжує знайомитися з роботою старостинських округів громади. Цього разу він здійснив робочу поїздку до Карвинівського старостинського округу. У поїздці взяли участь заступник міського голови Ірина Кухар, секретар міської ради Олена Яременко та голова райдержадміністрації Олександр Хомич.

Очільник громади оглянув стан приміщень та матеріально-технічну базу ФАПу, клубів і бібліотек сіл Карвинівка та Станіславівка.

Клубний заклад села Карвинівка – це стара будівля, яка не опалюється, перебуває в аварійному стані та потребує капітального ремонту. Карвинівська бібліотека розташована у приміщенні старостату.

Станіславівський сільський клуб та бібліотека знаходяться в одному пристосованому приміщенні, яке не опалюється. Загалом дане приміщення перебуває у задовільному стані, але поповнення матеріально-технічної бази не здійснювалось давно.

Карвинівський фельдшерсько-акушерський пункт розташований в окремій будівлі, але незабаром він буде перенесений до приміщення старостату, де буде створено всі умови для його функціонування та покращення надання медичних послуг населенню.

Перебуваючи у даному старостинському окрузі, керівництво також здійснило об’їзд його території.