З 24 лютого до 30 квітня 2021 року на території України запроваджується адаптивний карантин

Дата: 22.02.2021 13:49

Відповідно до прийнятих урядом рішень, Україна з 24 лютого повернеться до моделі адаптивного карантину, який триватиме до 30 квітня.

Постановою КМУ № 104 від 17.02.2021 року внесено зміни до постанови КМУ №1236 від 09.12.2020р. “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (https://www.kmu.gov.ua/.../pro-vnesennya-zmin-do-deyakih...).

Адаптивний карантин, як і раніше, передбачатиме чотири зони епідемічної небезпеки – «зелену», «жовту»,«помаранчеву» і «червону».

З 24 лютого територію Житомирської області та країни в цілому віднесено до жовтої зони, переважна частина її обмежень відповідають поточним на даний момент, але з деякими послабленнями:

??кількість учасників масових заходів – не більше 1 людини на 4 кв.м.( раніше вимагалось п'ять квадратних метрів),заповненість залу до 50%.

??дозволяється відвідування закладів освіти групами понад 20 людей;

??заклади харчування зможуть працювати до 24:00 (в інші години – лише замовлення на виніс).

??глядачам дозволять відвідувати матчі командних видів спорту, але наповненість не більше 50%.

????Обов’язковим для всіх залишається перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті в одягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема, респіраторах або захисних масках, які закривають ніс та рот.