Учениця Чуднівського ліцею Кароліна Ященко стала фіналісткою міжрегіонального дебатного турніру німецько-українського проєкту «Молодь дебатує»

Дата: 22.02.2021 14:37

У суботу, 20 лютого, у місті Хмельницький проходив міжрегіональний дебатний турнір німецько-українського проєкту «Молодь дебатує» для західного регіону України.

«Молодь дебатує» - це німецько-український проєкт, який реалізується в Україні в україномовному форматі з 2016 року.

Методика дебатів дає учасникам важливі для демократичного суспільства інструменти: вміння формувати, формулювати та відстоювати свою думку, опановувати інформацію, аналізувати її, добирати аргументи, прислухатись до опонента, поважати інші точки зору.

У турнірі взяли участь 16 юних, амбітних, творчих представників Житомирської, Вінницької, Тернопільської, Львівської, Рівненської та Хмельницької областей.

Тема цьогорічних дебатів: «Чи варто заборонити в Україні використання пестицидів та мінеральних добрив у сільськогосподарському виробництві», під час яких учасниками було сформульовано багато цікавих думок і пропозицій.

За результатами чесної та відкритої боротьби до фіналу турніру вийшли четверо дебатантів, серед яких учениця 10-А класу КЗ "Чуднівський ліцей" Кароліна Ященко, яка дебатами у німецькому форматі займається перший рік.

Бажаємо успіху і перемоги Кароліні та її тренеру педагогу-організатору ліцею Тамілі Мастюк у фіналі Всеукраїнського дебатного турніру, який відбудеться у Харкові.