Робоча поїздка Чуднівського міського голови до Рачківського, Тютюнниківського та Турчинівського старостинських округів

Дата: 24.02.2021 16:11

23 лютого Чуднівський міський голова Віталій Войтко разом з головою райдержадміністрації Олександром  Хомичем, начальником відділу освіти міської ради Володимиром Кривоцюком та інженером відділу освіти міської ради Анатолієм Губатюком здійснили огляд приміщень шкіл та закладів дошкільної освіти сіл Рачки, Малі Коровинці, Тютюнники та Турчинівка.

Метою візиту було ознайомитися з роботою і матеріально-технічним забезпеченням закладів, організацією харчування дітей, а також перевірити як опалюються приміщення.

Спершу керівництво завітало до ЗДО с.Рачки. У зв’язку з відсутністю дітей на даний час заклад не функціонує. Приміщення знаходиться у задовільному стані, функціонально наповнене та обладнане електричним котлом.

У Рачківській ЗОШ навчається 37 дітей. Приміщення опалюється котельнею на природному газу та потребує заміни вікон на енергозберігаючі.

Також, перебуваючи у селі Рачки, очільник громади відвідав сільський клуб та бібліотеку, оглянув приміщення закладів, поцікавився проблемами, поспілкувався з працівниками стосовно планів їхньої діяльності.

У Малокоровинецькій школі навчається 28 учнів. Садочок знаходиться в одному приміщенні зі школою, який відвідує 15 дітей. Дане приміщення опалюється котельнею на твердому паливі.

У Тютюнниківській ЗОШ навчається 103 учні, класи та харчоблок розташовані у трьох окремих будівлях, які опалюються котельнею на природному газу.

Тютюнниківский заклад дошкільної освіти відвідує 18 дітей. Даний заклад розташований в окремій будівлі, опалення забезпечує комбінована котельня, що може працювати на твердому паливі або природному газу.

У Турчинівській ЗОШ І ступеня навчається 17 дітей. Дитячий садочок розміщений в одному приміщенні зі школою, заклад відвідує 14 дітей. Приміщення опалюється котельнею на твердому паливі.

Харчування дітей в обох закладах не організовано, проте незабаром планується відновити.

Віталій Войтко особисто оглянув харчоблок, який нещодавно було облаштовано необхідним обладнанням. Ще одна причина відсутності харчування – налаштування подачі води до приміщення від свердловини, яку потрібно укомплектувати насосом. Віталій Володимирович наголосив на терміновому проведенню даних робіт для ввдення в дію харчоблоку.

Також в даній будівлі функціонує сільська бібліотека.

У Турчинівці міський голова відвідав і фельдшерсько-акушерський пункт.

У ході робочої поїздки Віталій Войтко провів зустрічі з працівниками закладів, під час яких було обговорено важливі питання подальшого функціонування закладів, окреслено основні аспекти роботи.

с.Рачки

с. М.Коровинці