Відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 26.02.2021 19:57

26 лютого міський голова Віталій ВОЙТКО провів позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, йшлося про продовження карантину, запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території Чуднівської міської ради та посилення контролю за їх дотриманням.

За результатами обговорення міською комісією прийнято рішення:

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами від 17 лютого 2021 року № 104), продовжити на території Чуднівської міської ради карантин до 30 квітня 2021 року.

До 30 квітня 2021 року

2. З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед населення громади заборонити з 26 лютого по 09 березня 2021року на  території Чуднівської міської ради:

1) відвідування закладів освіти її здобувачами, у тому числі і закладів дошкільної освіти;

2) проведення всіх масових (культурних, спортивних) заходів;

3) Чуднівській міській раді запровадити дистанційну роботу міської ради та обмежити прийом громадян на відповідний період.

3. Відділенню поліції № 5 Житомирського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області (Данилюк С.В.), управлінню Держпродспоживслужби в Чуднівському районі (Далекий М.М.), старостам старостинських округів Чуднівської міської ради забезпечити посилений контроль з дотримання карантинних заходів на території громади.

Відділ правової, кадрової роботи,

цивільного захисту, мобілізаційної роботи,