Чуднівський міський голова зустрівся з керівником деревообробного підприємства

Дата: 28.02.2021 17:42

Цими днями Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів зустріч із засновником ТОВ «Укрєвроліс» Володимиром Цивінським.

Підприємство займається виготовленням пиломатеріалів, заготовок паркетної дошки, паливних брикетів, піддонів тощо.

ТОВ «Укрєвроліс» є членом Всеукраїнської асоціації деревообробних підприємств та експортує свою продукцію за кордон, у тому числі до країн ЄС.

Дане підприємство зареєстроване у Бердичівському районі, але фактично здійснює діяльність у м. Чуднів на вул. Робітничій.

Під час зустрічі керівники Чуднівської громади та ТОВ «Укрєвроліс» обговорили питання сплати податків підприємством до міського бюджету та можливість перереєстрації його на території Чуднівської міської ради. Крім цього, Володимир Цивінський запропонував співпрацю у використанні паливних брикетів власного виробництва для опалення комунальних закладів та установ міської ради.