ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ – ПРИРОДНИЙ ГАЗ

Дата: 10.12.2020 08:55

ТЕХНІЧНА ЧАСТИНА

1.Предмет закупівлі: код ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)

Найменування

Одиниці виміру

Кіль-кість

Характеристики,

встановлені

Замовником (вимоги)

Характеристики,

запропоновані учасником**

1

Газ природний

Куб м³

30000

Фізико-хімічні показники повинні відповідати вимогам зазначеним в Кодексі газотранспортної системи (затверджено постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2493)

2. Строк поставки: з моменту підписання договору до 31.12.2021 р.

3. Місце поставки товарів:

Найменування об’єкта  поставки

Місцезнаходження пункту призначення

1

Чуднівська міська рада, адмінприміщення

Житомирська область, Житомирський район, м.Чуднів, вулиця Героїв Майдану, 146

2

Тютюнники, адмінприміщення

Житомирська область, Житомирський район, с.Тютюнники, вулиця Лонського, 3

3

Рачки, адмінприміщення

Житомирська область, Житомирський район, с.Рачки, вулиця  Шевченка, 10а

4

Рачки, бібліотека

Житомирська область, Житомирський район, с.Рачки, вулиця  Шевченка, 10а

5

Красносілка, адмінприміщення

Житомирська область, Житомирський район, с. Красносілка, вулиця   Центральна, 23

6

Красногірка, адмінприміщення

Житомирська область, Житомирський район, с. Красногірка, вулиця   Ковальова, 9

4. Умови постачання природного газу замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

• Закон України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 №329-VIII;

• Правила постачання природного газу, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 №2496;

• Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 №2497 «Про затвердження Типового договору транспортування природного газу».

5. Вимоги щодо якості товару:

Фізико-хімічні показники газу природного, котрий постачається Замовнику, повинні відповідати міждержавному ГОСТ 5542-87 «Газы горючие природные для промышленного и коммунального назначения. Технические условия», положенням Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем.

Природний газ (природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ та газ сланцевих товщ) - корисна копалина, яка є сумішшю вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск – 760 мм ртутного стовпа і температура - 20° C) і є товарною продукцією

За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів Цельсія, тиск газу (P) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа)

6. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.

Основними джерелами інформації для визначення очікуваної вартості брали до уваги:

1. Прайс-листи постачальників природного газу.

2. Комерційні пропозиції постачальників природного газу.

3. Інтернет ресурси. Система Prozorro зробила відкритим доступ до публічних закупівель, що дозволяє аналізувати  реальні угоди купівлі-продажу інших Замовників.

Для визначення очікуваної вартості використовували формула середнього арифметичного значення.