Житомирська область

Гарні результати чуднівських легкоатлетів

Дата: 01.03.2021 15:07
Кількість переглядів: 1419

З 23 по 25 лютого у  Луцьку проходив чемпіонат України з легкоатлетичних метань. Команда Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи була представлена, вихованцями старшої та молодшої вікової групи, у метанні диску.

У підсумку запеклої боротьби місця розподілились так:

- у старшій віковій групі, серед дівчат, в метанні диску 1 кг срібною призеркою змагань стала чуднівчанка Дар’я Козачок з результатом 38,88м,  4 місце у фіналі зайняла Юлія Воробйова з результатом 31,03м. Також, у фінал пробилась Зоряна Штогрин з результатом 26,62м.

- юнаки у цій групі виступили також успішно. Срібним призером у метанні диску 1,5кг став Костянтин Шпита з результатом 43,03м, 5 місце у фіналі зайняв Олександр Лівкович з результатом 41,96м. Поліпшили свої особисті рекорди Ярослав Квась – 35,61м та Ілля Матлаш – 26,62м.

Серед юнаків молодшої вікової групи, у метанні диску 1 кг, місця розподілились так :

• серед дівчат 4 місце зайняла Поплавська Анна з результатом – 25,79м, 8 місце зайняла Мамула Зоряна з результатом – 20,75м;

• серед юнаків 7 місце Васильцов Данило – 31,71м, 8 місце зайняв Швець Іван з результатом – 30,45м.

Підготовив команду до цих змагань тренер-викладач Чуднівської ДЮСШ Віктор Вєдєрніков.

28 лютого у м. Київ проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н. У штовханні ядра вихованці Чуднівської ДЮСШ показали гарні результати :

• Анна Поплавська у штовханні ядра 3 кг з результатом 10,66м зайняла 7 місце у фіналі. Зоряна Мамула штовхнула ядро на 7,51м.
  •  Іван Швець  у штовхання ядра 4 кг з результатом 11,46м у фіналі зайняв 5 місце, а Данило Васильцов з результатом11,04м зайняв 8 сходинку змагань.

Тренер-викладач ДЮСШ Ігор Шаустюк задоволений виступами чуднівських спортсменів.