Чуднівський міський голова провів нараду за участю старост старостинських округів громади

Дата: 02.03.2021 15:04

25 лютого Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів робочу нараду за участю старост старостинських округів громади.

Під час зустрічі обговорили варіанти реорганізації або пониження ступеня малокомплектних шкіл громади.

Нестача освітньої субвенції, низька наповнюваність шкіл учнями та систематичне недофінансування державою делегованих повноважень у сфері освіти – це причини для необхідності проведення оптимізації освітньої мережі.

У ході обговорення піднімалися питання про підвезення учнів та організацію трудових відносин з педагогічними працівниками.

Також, обговорили функціонування та наповнюваність дітьми закладів дошкільної освіти.

За підсумками наради міським головою було надано доручення старостам обговорити з батьками учнів малокомплектних шкіл можливість їх переведення до більших шкіл.