ПРИВІТАННЯ ЧУДНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІТАЛІЯ ВОЙТКА ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ

Дата: 08.03.2021 09:32

Дорогі жінки! Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки, колеги!

Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни!
 Це свято відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом доброти й кохання, радості і тепла. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Любі наші! Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю.

Нехай цей весняний день подарує вам добрі посмішки, увагу близьких і радість нових зустрічей.

Нехай у вашому домі будуть спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого плеча, квітів – прекрасних та духмяних!

Зі святом весни вас, дорогі жінки!

З повагою,

голова Чуднівської міської ради                                            Віталій ВОЙТКО