У закладах загальної середньої освіти Чуднівської громади проведено конкурс малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на тему "Пожежі краще запобігти!"

Дата: 10.03.2021 10:14

На виконання наказу КУ «Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» від 09 лютого 2021року №9 «Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику» та з метою залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища у закладах загальної середньої освіти було проведено конкурс малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».

У міському етапі взяли участь учні:

1.Бабушківської філії КЗ «Чуднівський ліцей»;

2.Турчинівської ЗОШ І ступеня;

3. Дідковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

4.Вакуленчуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

5.Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

6.Великокоровинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможцями міського етапу стали:

1. Чабан Олександра Сергіївна, 9 років, учениця Турчинівської ЗОШ  І ступеня, аплікація « Рятую дім від пожежі»;

2. Медведчук Софія Павлівна, 16 років, учениця Дідковецької ЗОШ І-ІІІст., малюнок « Завжди поруч»;

3. Лозова Яна Вікторівна, 12 років, учениця Бабушківської філії КЗ «Чуднівський ліцей», малюнок «Дбай про друзів своїх менших»;

4. Булич Аріна Дмитрівна, 11років, учениця Бабушківської філії КЗ «Чуднівський ліцей», малюнок «Не бався з сірниками!!!»;

5. Білан Анастасія Олександрівна, 15 років, учениця Бабушківської філії КЗ« Чуднівський ліцей», малюнок «101 – пожежна служба».

Роботи переможців направлені до Чуднівського районного сектору УДСНС у Житомирській області для участі в обласному етапі конкурсу.