Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради

Дата: 15.03.2021 13:04

Сьогодні, 15 березня, заступник міського голови Ірина КУХАР провела позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, йшлося про розгляд листів Чуднівського районного відділення Бердичівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ "Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України" про випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Чуднівській міській раді.

За результатами обговорення міською комісією прийнято рішення:

У зв’язку із підтвердженими фактами захворювання працівників Чуднівської міської ради на COVID-19 згідно повідомлень Чуднівського районного відділення Бердичівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» від 12.03.2021 року № 63 та від 15.03.2021 року № 64, з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у колективі міської ради та серед населення громади Чуднівській міській раді запровадити дистанційну роботу міської ради з 15 по 26 березня 2021 року.

Відділ правової, кадрової роботи,

цивільного захисту, мобілізаційної роботи,