Національна академія статистики, обліку та аудиту запрошує на навчання

Дата: 16.03.2021 09:25

Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА) – державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації запрошує абітурієнтів на навчання на 2021/22 навчальний рік для здобуття освіти європейського рівня.

НАСОА здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти  бакалавр, магістр за денною, заочною та дистанційною формами навчання.

НАСОА вже четвертий рік поспіль здійснюватиме набір студентів на  перший курс денної форми навчання на умовах державного замовлення. У  2021 році академія є виконавцем державного замовлення на підготовку фахівців освітнього ступеня бакалавр за спеціальностями “Економіка” (спеціалізації: “Прикладна статистика та бізнес-аналітика”, “Цифрова економіка”), “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Облік і  оподаткування”.

Академія підтримує плідні освітянські, наукові та культурні зв’язки з провідними профільними вищими навчальними закладами Європи, має університети-партнери за кордоном: у Франції, Болгарії, Марокко, Словенії, Угорщині, Хорватії, Білорусі.

У структурі академії також функціонує Коледж бізнесу та аналітики НАСОА, який готує фахівців ступеня фаховий молодший бакалавр на базі  9 та 11 класів.

Академія має гуртожиток для забезпечення проживання студентів.

Інформацію про спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів тощо розміщено на сайті НАСОА  nasoa.edu.ua.