Чуднівським міським головою проведено прийом громадян

Дата: 17.03.2021 13:05

Днями Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів черговий особистий прийом громадян. Цього разу 17 мешканців села Стовпів завітали на прийом до міського голови, які звернулися  з проханням не розглядати на сесії міської ради питання щодо перепрофілювання Стовпівської ЗОШ І-ІІ ступенів у Стовпівську початкову школу.

Під час проведення прийому громадян були присутні заступник міського голови Ірина Кухар, секретар ради Олена Яременко та начальник відділу освіти Володимир Кривоцюк.

У ході зустрічі кожен із присутніх громадян висловив свою думку щодо перепрофілювання Стовпівської школи. Піднімалися питання і підвезення учнів та організації трудових відносин з педагогічними працівниками на випадок їх вивільнення.

На всі питання, які турбували жителів села Стовпів було надано відповідні роз’яснення та взято до уваги всі прохання.