Вітаємо переможців обласного етапу педагогічної виставки "Сучасна освіта Житомирщини-2021"

Дата: 19.03.2021 13:33

Завершився обласний етап виставки передового педагогічного досвіду  “Сучасна освіта Житомирщини – 2021”. У виставці взяло участь 12 творчих ініціативних педагогів Чуднівської громади, з них 5 зайняли призові місця, що свідчить про високий рівень якості робіт. Матеріали педагогічної виставки у 2021 році були представлені електронними аналогами друкованих посібників, наборами тематичних презентацій з методичним супроводом, інтерактивними тестами, навчально-методичними комплектами, розробками уроків, позакласних заходів, презентаційними матеріалами.

Дипломом І ступеня нагороджена Мастюк Таміла Петрівна, педагог-організатор КЗ “Чудівський ліцей”.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені Бовкун Борис Васильович, учитель трудового навчання Бабушківської філії КЗ “Чуднівський ліцей”, Качоровська Ніна Миколаївна, учитель математики КЗ “Чуднівський ліцей”, Старовойт Олена Юріївна, учитель англійської мови Будичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тарасюк Алла Борисівна, учитель початкових класів КЗ “Чуднівський ліцей”.

Пишаємося професійними здобутками наших колег і від усіх освітян вітаємо з перемогою!

Відділ освіти Чуднівської міської ради, Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників