Оперативна інформація щодо стану захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 на території Чуднівської міської ради станом на 19.03.2021 року

Дата: 19.03.2021 14:52

За повідомленням Чуднівського районного відділення Бердичівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Житомирський лабораторний центр МОЗ України» станом на 9 год. (за минулу добу) зареєстровано 10 нових лабораторно підтверджених випадків, з них: Чуднів-3,  смт В.Коровинці-2, смт Вакуленчук - 2, Тютюнниківський старостинський округ-1, Красносільський старостинський округ-2.

В КНП «Чуднівська лікарня» Чуднівської міської ради для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 визначено 100 ліжок.  Станом на 19.03.2021р. зайняті хворими на COVID-19 83 ліжка ( Чуднівської, Вільшанської та Краснопільської громад), з них 37 – жителі Чуднівської міської ради.

Не забувайте основні правила профілактики коронавірусної інфекції:

– ретельно мити та дезінфікувати руки;

– носити захисну маску в громадських місцях;

– уникати великого скупчення людей та дотримуватися соціальної дистанції.