Привітання Чуднівського міського голови Віталія Войтка з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 21.03.2021 11:34

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Прийміть щирі вітання із вашим професійним святом!

Робота, яку ви виконуєте - важка та відповідальна, оскільки є однією з найважливіших в житті кожного населеного пункту.  Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Сьогодні важко уявити життя громади без вашої роботи.

Охайність та чистота вулиць, благоустрій, озеленення,  надання доступних та доброякісних побутових послуг для населення, створення комфортних умов для належного проживання мешканців Чуднівської територіальної громади забезпечують працівники комунального підприємства «Благоустрій» Чуднівської міської ради (керівник  Анатолій Огороднік),  Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» (керівник Микола Кідрук), Вакуленчуківського селищного комунального підприємства (керівник Микола Глущенко) та Великокоровинецького селищного комунального підприємства «Каскад» (керівник Валерій Мислінський).

Ваш високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку громади. Я щиро дякую кожному працівнику цієї сфери за сумлінну працю.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди! Нехай ваша робота приносить вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану від людей. Зі святом!

З повагою,

голова Чуднівської міської ради                                       Віталій ВОЙТКО