У с. Будичани виявили несанкціоноване звалище сміття

Дата: 22.03.2021 20:34

Жителі Будичан біля свого села виявили несанкціоноване звалище сміття. Про це Чуднівську міську раду повідомив староста Микола Каранюк, яка відразу звернулась до поліції та Державної екологічної інспекції.

На місці, куди прибули представники Чуднівської міської ради, правоохоронні органи та екологи, за результатами огляду встановлено, що на території колишнього цегляного заводу виявлено несанкціоноване та самовільне розміщення твердих побутових відходів в непередбачуваному для цього місці, за відсутності дозвільних документів, що призвело до засмічення земель та їх можливого забруднення.

За попередньою інформацією серед сміття люди виявили квитанції зі Львова, а також медичні відходи: маски, халати, рукавички, упаковки від таблеток та інших препаратів. Директора підприємства, на території якого виявили тверді побутові відходи, притягнуто до адміністративної відповідальності. Ним виявився місцевий житель.

Також, на місці працювали правоохоронці, які з’ясовують обставини інциденту.

Чуднівська міська рада буде слідкувати за розвитком подій та інформуватиме громадськість про хід розслідування даного факту.