У Чуднові на міському кладовищі місцеві жителі створюють сміттєзвалище

Дата: 24.03.2021 11:03

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Цей вислів відомий чи не всім, але чи всі ми не смітимо, щоб було чисто?

Наразі мова йде про вхід у міське кладовище Чуднова. Вважаючи місця поховань сміттєзвалищем, несвідомі місцеві жителі зносять туди пластикові пляшки та інші побутові відходи з домівок.

І скільки б не прибирали комунальні працівники, смітник з’являється знову і знову.

Хочеться зазначити, що показником розвитку, гуманності та зрілості суспільства, окрім поважного ставлення до людей похилого віку та тварин, є й поважне ставлення громадян до пам’яті померлих.

Сумно, але такі сміттєзвалища люди створюють також  у паркових зонах, на узбіччях доріг, біля річок тощо.

Закликаємо мешканців міста та усієї громади не бути байдужими, дотримуватися елементарних санітарних норм та не викидати сміття у не відведених для цього ділянках.

Нагадуємо, що кладовище – це місце вшанування пам’яті померлих, а не смітник!

За те, щоб у місті було завжди затишно, чисто, своєчасно прибиралося та щоденно вивозилося сміття, мають відповідати не лише місцева влада та комунальники, а й усі жителі громади.

І тут варто нагадати, що відповідно до ст. 152 КУпАП порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 гривень) та на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 гривень).