Чергова зустріч представників міської ради з жителями села Будичани

Дата: 24.03.2021 16:25

Сьогодні, 24 березня, у селі Будичани секретар міської ради Олена Яременко, заступник міського голови Ірина Кухар черговий раз зустрілися з місцевими жителями.

У зустрічі взяли участь депутат міської ради Людмила Зотько та представники Чуднівського відділення поліції.

Стурбовані ситуацією, яка склалася на території села, жителі Будичан повідомили про акцію протесту щодо влаштованого сміттєзвалища та вимагали найближчим часом вивезти дане сміття.

Мешканцям села було повідомлено про те, що згідно чинного законодавства поки правоохоронними органами ведеться досудове розслідування,  ліквідувати несанкціоноване сміттєзвалище міська рада не має повноважень.

На сьогоднішній день Чуднівською міською радою направлено запити до Житомирської обласної прокуратури, Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області на проведення відповідних заходів щодо дотримання ТОВ «БЦЗ», яке є власником будівель бувшого цегельного заводу, земельного та санітарного законодавства України, а також усунення забруднення земельної ділянки, яку використовує вказане товариство.

Керівництво громади запевнило, що з боку міської ради буде вжито всіх необхідних заходів для вирішення даного питання.