Народний депутат сприятиме вирішенню проблеми із завезеним сміттям у с. Будичани

Дата: 26.03.2021 17:35

Вчора, 25 березня, у с. Будичани відбулася зустріч місцевих жителів з народним депутатом України Сергієм Кузьміних, секретарем міської ради Оленою Яременко, заступником міського голови Іриною Кухар, депутатом обласної ради Ігорем Лукашенком, представниками поліції.

Головною метою зустрічі було вирішення питання ліквідації незаконного сміттєзвалища на території одного з приватних підприємств, зареєстрованого у селі.

Нардеп С. Кузьміних пообіцяв посприяти у вирішенні проблеми з самовільним завезенням львівського сміття у Будичани, що вже не вперше було не тільки в Житомирській області, а й в Україні.

За результатами перемовин представники поліції видали дозвільний документ на вивезення сміття, яке знаходяться в приміщеннях приватної власності, на один із полігонів твердих побутових відходів.

Чуднівська міська рада нагадує, що відповідальність за створення несанкціонованого сміттєзвалища на приватній території та його ліквідації має нести власник та керівник. Нинішнє керівництво міської ради не надавало жодного дозволу ТОВ «Еколайфтранс» чи іншим юридичним і фізичним особам, не проводило жодних переговорів з питання завезення твердих побутових відходів у жоден із населених пунктів Чуднівської громади.