КП "Благоустрій" Чуднівської міської ради. ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ – Електрична енергія 2021

Дата: 01.03.2021 16:27

Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади. Вид закупівлі - закупівля без використання електронної системи. Згідно умов договору.

Відповідно до розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» Комунальним підприємством "Благоустрій" Чуднівської міської ради було оголошено про проведення  конкурентної процедури закупівлі (відкриті торги) на закупівлю електричної енергії на 2021 рік.

Технічна специфікація щодо предмету закупівлі:

Найменування товару Кількість, кВт./год         Клас споживача (за ступенем напруги)

Електрична енергія      193621 кВт./год              2 клас

Очікувана вартість предмета закупівлі 1602000 грн (один мільйон шістсот дві тисячі гривень, нуль копійок) з ПДВ.

Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, параметри  якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення» та  постанові НКРЕКП від 12.06.2018  № 375 «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».

Під час здійснення цієї закупівлі стосовно технічних, якісних характеристик предмета закупівлі передбачається необхідність застосування заходів із захисту довкілля, в тому числі під час виконання договору про постачання електричної енергії .