Житомирська область

Благоустрій триває

Дата: 31.03.2021 14:37

Роботи з благоустрою тривають і з кожним днем територія громади стає охайнішою.

Сьогодні, 31 березня,  працівники КП «Благоустрій» проводять підгортання сміття та упорядкування території полігону ТПВ (твердих побутових відходів). У Чуднові тривають роботи з прибирання парку Слави, міського кладовища та здійснюється заміна ліхтарів вуличного освітлення, які вийшли з ладу.

Цими днями у П’ятці, Турчинівці, Красногірці та Красносілці прибрано місцеві кладовища та впорядковано території біля пам’ятних знаків, адмінбудівель та вулиці сіл. Під час прибирання у Красносілці проводиться сортування сміття.

Закликаємо усіх жителів Чуднівської громади також долучитись до проведення заходів з благоустрою та поліпшення стану довкілля населених пунктів, давайте  наводити та підтримувати порядок  у «нашому домі» разом.